Студентка факультету управління фінансами та бізнесу Вікторія Вовк – призерка Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з публічного управління та адміністрування

7-8 квітня в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» в онлайн-форматі відбулось друге засідання Галузевої конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».

Цьогоріч на конкурс надійшло понад 100 наукових робіт з провідних закладів вищої освіти України.  З-поміж них члени Галузевої конкурсної комісії відібрали близько 40 робіт, автори яких взяли участь у фінальному етапі – підсумковій Zoom-конференції.

За результатами конференції члени авторитетного журі відзначили студентку ІІІ курсу факультету управління фінансами та бізнесу Львівського університету Вікторію Вовк. Відкритий захист її наукової роботи на тему: «Інфраструктурні зрушення в Україні у контексті децентралізації» оцінено високою нагородою – дипломом ІІІ ступеня.  Це стало підтвердженням високого рівня підготовки фахівців за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» на факультеті управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка.

Вітаємо Вікторію Вовк, а також її наукову керівницю – доцентку кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом, кандидатку економічних наук Ольгу Маліновську! Бажаємо їм успіхів та нових досягнень у науковій роботі!

З результатами ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» (2020/2021 н. р.) можна ознайомитись за посиланням.