Студентки Університету Олександра та Валерія Бартишеві – серед переможців Чемпіонату України зі стендової стрільби

Упродовж 4-8 вересня 2024 року на Львівському стрілецькому стенді відбувався Чемпіонат України зі стендової стрільби серед ШВСМ, ДЮСШ, ЦОП та СК. Серед переможців Чемпіонату – студентки біологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Олександра та Валерія Бартишеві.

Так, за результатами змагань Олександра Бартишева у дуеті з Георгієм Іпатовим стали чемпіонами України у вправі «мікс», а в особистій першості Олександра виборола срібло. Водночас Валерія Бартишева стала чемпіонкою України серед юніорок.

«На цьому Чемпіонаті України ми з Олександрою виступали в окремих категоріях: я серед юніорок, а сестра — серед жінок. Це пов’язано з тим, що я маю дуже швидко звикнути до своєї нової рушниці, яку мені нещодавно купило Міністерство молоді і спорту та з якою я почала тренуватись тільки місяць тому, – розповідає Валерія Бартишева. –  Друга половина літа у нас була дуже насиченою, адже передбачала програму підготовки до цього Чемпіонату, а також, що є головнішим,  до Чемпіонату Світу, який відбуватиметься з 23 вересня по 7 жовтня в столиці Перу м. Лімі. До речі, це будуть перші змагання в історії України, де будуть представлені одразу дві юніорські команди – хлопців та дівчат. Чемпіонат України склався для нас доволі вдало цього року. А Олександрі, яка в фіналі відіграла 6 мішеней, не вистачило двох  влучень, щоб стати абсолютною чемпіонкою… Однак нічого не поробиш – це спорт».

Щиро вітаємо Олександру та Валерію з черговими високими здобутками та бажаємо ще більше успішних виступів і нових перемог!