![Студентська наукова конференція філософського факультету](https://lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/05/2017-05-12-conference-03.jpg)
11 травня 2017 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка розпочала роботу наукова конференція студентів та аспірантів філософського факультету «Дні науки-2017».
Привітала учасників заходу заступник декана філософського факультету, професор Олена Квас, яка розповіла про численні наукові здобутки студентів факультету. За словами Олени Валеріївни, конференція дає змогу і молоді, і викладачам об’єктивно оцінити наукову роботу на факультеті й окреслити подальшу траєкторію розвитку наукових досліджень.
Під час пленарного засідання конференції студенти та аспіранти у наукових доповідях розглянули інформацію як знання та засіб симулятивного впливу в умовах глобалізації, розповіли про самоставлення як чинник стресостійкості дітей-сиріт, що виховуються в закладах інтернатного типу, акцентували увагу на соціальній ідентичності та констектуалізмі й обговорили концепцію постнекласичної раціональності в умовах універсалізаційних та глобалізаційних перетворень.
Окрім того, молоді науковці здійснили порівняльний аналіз виборчих систем на місцевому рівні на прикладі Чехії та Словаччини і розповіли про образ успішної людини, який побутує у середовищі старшокласників і студентів.
Надалі конференція продовжила роботу за такими секціями: філософія, культурологія, політологія і психологія.