Студенти-американісти ЛНУ ім. Івана Франка – переможці американської урядової освітньої програми SUSI від України

Упродовж червня-липня 2022 року троє студенток факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. Івана Франка Єлизавета Шевченко, Катерина Анісова та Олександра Шапкіна (спеціалізація – «Американські студії») взяли участь в академічній поїздці до США (Університет штату Мічиган, Університет Теннессі в Чаттанузі, Університет Південної Кароліни) як переможці від України програми SUSI в рамках академічних інститутів з американістики для студентів-лідерів з Європи Державного департаменту США. Поїздка до США наших студентів стала завершальним етапом програми, яка через карантинні обмеження була поділена на 2 етапи. Так, зокрема влітку 2021 року студенти пройшли інтенсивний тренінг в онлайн-режимі в рамках програми з громадянського залучення, освіти та майбутнього ринку праці, підприємництва та економічного розвитку.

Літні інститути для студентів-лідерів з Європи (Studies of the U.S. Institutes for Student Leaders from Europe – SUSI) – це п’ятитижнева академічна програма для іноземних студентів бакалаврату віком від 18 до 25 років, яка має на меті розвиток лідерських навичок та поглиблення розуміння культури США. Програма передбачає відвідування інтерактивних занять, дискусій, лекцій, семінарів протягом чотирьох тижнів та однотижневу навчальну поїздку до іншого регіону США. Учасники зможуть поспілкуватися з місцевими студентами та дізнатися про життя у кампусі. У кожному проєкті беруть участь до 20 фіналістів з різних країн Європи. Всі витрати для учасників програми SUSI оплачує Державний департамент США.

Сьогодні студенти радо діляться враженнями про академічну поїздку до США та участь в програмі. З їхніми відгуками можна ознайомитися на сайті факультету міжнародних відносин.

Світлини: факультету міжнародних відносин Більше фото