![Студенти-філологи привітали колег-воїнів АТО зі святом](https://lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/11/2015-11-18-flashmob-02.jpg)
Студенти філологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка спільним виконанням пісні «Океану Ельзи» «Не твоя війна» привітали з Міжнародним днем студента молодих воїнів АТО.
У флешмобі, який відбувся 17 листопада 2015 року в холі Університету, взяли участь близько 20 студентів-філологів.
У рамках флешмобу студенти також записали відеоролик-привітання з Міжнародним днем студента, який надішлють своїм колегам, які зараз воюють у зоні АТО.
«Гадаємо, таке символічне звернення подарує нашим героям віру, силу й наснагу для виконання нелегкої місії, а також вкотре підтвердить те, як ми пишаємося їхньою відважністю та патріотизмом», – говорять організатори заходу.
Зазначимо, що зараз близько 10 студентів Львівського національного університету імені Івана Франка захищають рідну країну в зоні проведення АТО.