Студенти Львівського університету відвідали компанії «ОККО» та АТ «Галичфарм» у рамках проєкту «Роботодавець зсередини» Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом

Львівський університет активно співпрацює з бізнесом у різноманітних форматах. Одним із вдалих способів взаємозв’язку між партнерами є навчально-ознайомчі екскурсії для студентів у офіси та на виробничі потужності до провідних компаній-роботодавців. Саме такі практичні зустрічі студентів та роботодавців як  основних стейкголдерів в освіті вдало реалізовує Відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом у рамках проєкту “Роботодавець зсередини”. Завдяки ініціативі молодь має змогу детальніше ознайомитися із професіями, запитати у фахівців про особливості їхньої роботи та дізнатися деталі різноманітних процесів.

Варто зазначити, що Львівський університет упродовж багатьох років співпрацює з компаніями “ОККО” та АТ “Галичфарм”, які завжди зацікавлені у взаємодії та пропонують для студентів чимало можливостей стажування, працевлаштування та активно беруть участь у заходах і проєктах, які організовує наш ЗВО.

Зокрема, у червні цього року здобувачі вищої освіти мали змогу відвідати компанії наживо. Сьомого червня відбулася екскурсія до головного офісу “ОККО”, до якої долучилися студенти економічного факультету, факультету управління фінансами та бізнесу та факультету прикладної математики та інформатики. Впродовж зустрічі Ольга Безпалюк, HR business partner, та Любов Шинкарьова, старший фахівець із розвитку бренду роботодавця, розповіли студентам про корпоративну культуру, спільний благодійний проєкт “ОКО ЗА ОКО”, “О!Кар’єра”, відкриті вакансії та вимоги до молодих спеціалістів. До зустрічі також приєдналася Софія Луць – керівник відділу маркетингу «Fishka», яка дуже цікаво та натхненно розказала про свій кар’єрний ріст та досягнення цілей. Також під час екскурсії студенти більше дізналися особливості роботи при побудові програми лояльності Fishka та торкнулися теми резюме, а Марія Заньчак, фахівець із аналітики, поділилася своїм досвідом про проходження співбесіди в компанію, розказала, які програми використовує у роботі, та наголосила, що компанія “ОККО” відкрита для студентів та надає можливості поєднувати навчання і роботу.

Не менш цікавою була екскурсія в АТ “Галичфарм”, яка відбулася 13 червня. Мар’яна Івашина, керівниця служби навчання і розвитку АТ “Галичфарм”, ознайомила наших студентів хімічного, біологічного факультетів, а також факультету управління фінансами та бізнесу із виробництвом, розповіла про історію заснування фармацевтичної компанії, її теперішній розвиток та плани на майбутнє.

Варто зазначити, що АТ “Галичфарм” – найінноваційніше підприємство на заході Україні, що у Львові налічує понад 900 працівників, входить у п’ятірку фармацевтичних компаній України та експортує продукцію у 10 країн світу. А ще компанія є власником нагороди “Незламний експортер Львівської області”.

Переконані, що взаємодія Університету та компаній-роботодавців – це один із визначальних кроків для майбутнього успішного працевлаштування студентів. І дуже важливо, що кожен зі здобувачів освіти має можливість не просто почути інформацію про ту чи іншу компанію, а в рамках проєктів Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом побачити її роботу зсередини.