Студенти-шахісти Львівського університету – переможці Меморіалу Юрія Привалова

29 жовтня 2023 року у Львові завершився шаховий Меморіал Юрія Привалова – традиційний щорічний турнір, присвячений пам’яті визначного шахового тренера. Організаторами турніру є Львівська обласна шахова федерація та Управління спорту Львова.

Цього року в змаганні взяли участь 60 шахістів, серед яких і студенти Львівського національного університету імені Івана Франка.

В результаті напружених шахових поєдинків переможцем в основній категорії став студент першого курсу економічного факультету Львівського університету Владислав Базюк, друге місце у цій же категорії виборов студент другого курсу факультету електроніки та комп’ютерних технологій Львівського університету Роман Чугай.

Щиро вітаємо переможців турніру і бажаємо якомога більше інтелектуальних здобутків!