Студенти Університету обговорили проблеми української освіти

На кафедрі загальної та соціальної педагогіки факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка 17 травня 2016 року відбулась ІX міжфакультетська студентська наукова конференція «Актуальні проблеми освіти в Україні», у якій  взяли участь студенти факультетів іноземних мов, культури і мистецтв, педагогічної освіти, філософського й філологічного факультетів. Конференція проходила в атмосфері відкритого діалогу й активної дискусії.

Студенти запропонували для обговорення питання педагогічної культури викладача, підготовки освічених і компетентних фахівців, перспектив розвитку університету та гендерної освіти.

Під час конференції також йшлося про відомих українських педагогів і їхній внесок у розвиток української освіти.

Окрему увагу учасники наукового заходу зосередили на застосуванні інтерактивних методів навчання та системи наочних засобів у практичній педагогічній діяльності, залученні студентів до підготовки фахового навчально-методичного забезпечення освітнього процесу у вищій школі.

Особливо зацікавили студентів і гостей конференції доповіді, присвячені різним аспектам практичної роботи з учнями з особливими потребами, а також ролі музикотерапії і театральної педагогіки в організації навчання й виховання молоді.

Конференція завершилася обміном думками та враженнями учасників заходу щодо актуальних проблем сучасної освіти та представленням власного бачення шляхів реформування української освітньої системи.