![Студенти Університету одягнули пам’ятник Іванові Франку в мантію](https://lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/10/2017-10-09-franko-06.jpg)
9 жовтня 2017 року студенти ЛНУ ім. Івана Франка уже традиційно привітали свою аlma mater із наближенням Дня Університету, одягнувши пам’ятник Іванові Франку у студентську мантію.
Урочистий студентський одяг прикрашатиме пам’ятник Великому Каменяреві тиждень, упродовж якого триватимуть заходи з нагоди відзначення Дня Університету.
Ініціатором щорічної акції є Первинний профспілковий комітет студентів Львівського національного університету імені Івана Франка.