Студенти Університету провели «Школу проєктного менеджменту»

16 вересня 2023 року у Молодвіж-Центрі відбулась «Школа проєктного менеджменту», яку організував Студентський уряд Університету в рамках програми «Upshift» за підтримки UNICEF та уряду Німеччини.

Під часу заходу студенти мали чудову нагоду покращити свої навички в проєктному менеджменті й послухати цікаві лекції та вебінари, зокрема, лекцію про фінансування проєктів, а саме «Що таке грант: що, де і як?» від керівниці Офісу, працівниці мережі молодіжних просторів «ТВОРИ!», «Львів – молодіжна столиця Європи 2025» Марії Пігури.

Також учасники дізнались про емоційну стабільність та виклики, які можуть виникати під час реалізації проєктів від керівниці Психологічної служби ЛНУ ім. Івана Франка Світлани Незабитовської, яка провела тренінг-вебінар на тему «Життєвий павербанк». Не менш цікавою та однією із найважливіших розмов була лекція на тему «Проєктний менеджмент: просто про складне» від проєктної менеджерки та менторки молодіжних проєктів Христини Мокрій.

Насамкінець голова Студентського уряду Університету Анжеліка Кульчицька  розповіла про цінність та важливість підсилення навичок проєктного менеджменту сьогодні та поділилась досвідом учасників студентського самоврядування. Безумовно, кожен студент почув корисну та актуальну інформацію, що знадобиться при реалізації своїх проєктів.

Також Анжеліка Кульчицька презентувала учасникам заходу Telegram-бот «University for You», який розробили у межах цього грантового проєкту. Відтак кожен студент та працівник Університету зможе обрати найбільш цікаві для себе категорії подій. До того ж, користувачам щотижня приходитиме добірка університетських подій, які можуть зацікавити кожного. Так, тепер усі заходи Університету будуть зібрані в одному зручному місці, тож ніхто не буде осторонь насиченого академічного життя. Детальніше про бот та принципи користування ним читайте незабаром у соцмережах Студентського уряду.

До того ж учасники «Школи проєктного менеджменту» поверталися додому не з порожніми руками, адже на кожного з них чекали подарунки від партнерів та – найважливіше – багато цінних знань, що неодмінно втіляться у перспективні проєкти.

Світлини: Студентського уряду Більше фото