Студенти Університету – серед переможців XIX літньої Універсіади України з дзюдо

Упродовж 25-27 квітня 2024 року у Тернополі відбулися змагання XIX літньої Універсіади України з дзюдо. У змаганнях взяли участь понад 115 чоловіків і 50 жінок, які представляли 40 закладів вищої освіти з 16 регіонів України.

Студенти Львівського національного університету імені Івана Франка традиційно продемонстрували високі результати під час змагань. Так, студент економічного факультету Святослав Корчемлюк посів другу сходинку у ваговій категорії до 81 кг, а студентка географічного факультету Віталія Марфіян здобула бронзову медаль у ваговій категорії до 63 кг.

Додамо також, що у загальнокомандній першості серед регіонів України перемогу здобула Львівська область (1527 балів), друге місце – Сумська (1410,5 балів), третє – Хмельницька (1034 балів). Окрім того, Львівський національний університет імені Івана Франка здобув 2 місце в загальнокомандному заліку серед закладів вищої освіти третьої категорії.

Щиро вітаємо наших спортсменів та їхнього наставника Араза Тувакова із високими досягненнями й бажаємо нових спортивних та особистих перемог!