Студенти Університету – стипендіати Верховної Ради України!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 971 від 10 серпня 2023 року «Про призначення іменних академічних стипендій Верховної Ради України здобувачам фахової передвищої та вищої освіти на 2023/2024 навчальний рік» чотирьом студентам Львівського національного університету імені Івана Франка призначено іменні академічні стипендії Верховної Ради України.

Так, за особливі успіхи в навчанні та науковій роботі стипендіатами Верховної Ради України стали:

• Олександр Гусарук – студент третього курсу економічного факультету;
  • Катерина Закладна – студентка третього курсу філософського факультету;
  • Вероніка Кульчак – студентка четвертого курсу факультету іноземних мов;
  • Анастасія Салюк – студентка третього курсу філологічного факультету.

Щиро вітаємо наших студентів з високим визнанням їхніх навчальних і наукових здобутків! Нехай усі мрії і плани зреалізуються у незалежній та успішній Україні!

Ознайомитися з наказом Міністерства освіти і науки України № 971 від 10 серпня 2023 року «Про призначення іменних академічних стипендій Верховної Ради України здобувачам фахової передвищої та вищої освіти на 2023/2024 навчальний рік» можна за посиланням.