Студенти Університету взяли участь в інтегрованому вишколі з елементами стендової стрільби

1 жовтня 2024 року, до Дня Захисників та Захисниць України, за сприяння Профспілкової організації студентів Університету та Управління молоді та спорту Львівської ОВА, студенти різних факультетів та коледжу взяли участь у навчаннях «Рухома ціль. Знешкодження 2.0». Цей інтеграційний вишкіл включає навчання володіння зброєю та практичне тренування зі знешкодження рухомих цілей.

Учасників заходу привітав в.о. начальника відділу молодіжної політики Управління молоді та спорту Львівської ОВА Тарас Назарків, який підкреслив, що сьогодні молодь зобов’язана розвивати свої знання і навички у військовій сфері, адже поки у нас є такий сусід, спокою нам не буде, тож маємо долучатися до різних навчань та вишколів, розвивати своє тіло і національний дух.

На початку учасники заходу вшанували пам’ять загиблих Захисників та Захисниць, які віддали своє життя за вільне майбутнє Української Держави. Далі студенти пройшли детальний інструктаж та ознайомилися із правилами поводження зі зброєю. Найцікавішими виявилися практичні заняття зі стендової стрільби, де усі студенти навчилися потрапляти у рухому ціль.

«Мені завжди було цікаво спробувати себе у стрільбі зі справжньої зброї. Наші цілі були не статичними, а рухомими, тому було важливо швидко адаптуватися до їх знешкодження. Нам дуже пощастило долучитися до навчань зі стрільби, оскільки це базова навичка у протистоянні ворогу»,  — ділиться враженнями студент другого курсу фізичного факультету Дмитро Пальонний.

Зазначимо, що навчання реалізовує ГО «Ідея» за фінансової підтримки Управління молоді та спорту Львівської ОВА у межах обласної програми «Молодь Львівщини» на 2021-2025 роки у співпраці з КЗ ЛОР Школа вищої спортивної майстерності та ГО Спортивний Клуб  «Львівське Стрілецьке Братство».

Світлини: Катерини Старушенко Більше фото