![Студенти Університету взяли участь у флешмобі «Чорнобильський вальс» з нагоди Дня пам’яті катастрофи на Чорнобильській АЕС](https://lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/04/2015-04-26-flashmob.jpg)
26 квітня 2015 р. студентські ради факультету педагогічної освіти та Педагогічного коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності спільно з культурно-масовим відділом Студентської Ради Львова організували флешмоб з нагоди відзначення Дня пам’яті катастрофи на Чорнобильській АЕС.
На площі Ринок, перед входом у Ратушу, пари танцювали вальс, який раптово обірвав вибух. «Танець символізує життя, яке трагічно обірвалось через аварію на ЧАЕС. Та наше життя триває. Ми маємо пам’ятати про цей день і робити все, аби ця трагедія більше не повторилась», – розповіла про ідею акції учасниця Вікторія Гранкіна.
Ніхто не забутий, ніщо не забуте!