Студенти Університету зібрали 45 тисяч гривень на реабілітацію військових

31 березня 2023 року за ініціативи студентів Львівського національного університету імені Івана Франка було зібрано 45 тисяч гривень на потреби Національного реабілітаційного центру «UNBROKEN Ukraine». Кошти на реабілітацію Захисників і Захисниць України студенти Університету зібрали, організувавши Благодійний вечір у стилі «Великого Гетсбі».  Сам вечір став подією, яка згуртувала львівську молодь з різних університетів та ще раз довела, що студентство – це рушійна сила змін у суспільстві.

Організували захід команди філологічного, історичного факультетів, а також факультетів прикладної математики та інформатики і управління фінансами та бізнесу. Благодійний вечір відбувся у Будинку вчених, завдяки чому атмосфера була справді неймовірною.

Виступ Народного камерного оркестру Львівського університету став справжнім феєричним відкриттям події і змусив учасників зануритися в особливу атмосферу. Опісля цього представниця реабілітаційного центру «UNBROKEN Ukraine» і студентка Університету Зоряна Гасій виступила з вітальним словом і принагідно подякувала студентству за те, що об’єднується довкола благородних ідей та вносить свою лепту в майбутню перемогу Українського Народу над російським агресором.

Упродовж заходу студенти мали можливість подорожувати в часі, адже намагались відтворити 20-30-ті роки ХХ століття – епоху джазу в тогочасному американському суспільстві. Молодіжний гурт «Cosa Nostra» та гурт «DragoBrassBand» запалили цей вечір: лунали не лише іноземні хіти минулого століття, але й українські пісні у джазовому виконанні. Окрім цього, учасники заходу взяли участь у різноманітних тематичних інтерактивах, зіграли в «Мафію» у стилі Гетсбі та перевірили знання про епоху під час історичного квізу. Отож програма заходу була справді насиченою.

До організації студентського дійства долучилось багато партнерів, зокрема мережа «Kvadrat Sushi», виробництво соків «Галіція», засолодили цей вечір кондитери «Zholobovych_Home_Balery» . Культурними партнерами заходу стали Львівський органний зал, Національний театр ім. Марії Заньковецької і Львівський академічний драматичний театр ім. Лесі Українки. Окрім вже названих долучилися до важливої справи та надали свою продукцію ще 28 партнерів. Радіємо, що партнери допомогли організувати частування для молоді, зробили неймовірну фотозону, забезпечили організаторів найрізноманітнішими призами для розіграшів серед учасників.

Передати усі зібрані із заходу кошти організатори планують незабаром, коли завітають до Національного реабілітаційного центру з візитом.

«Ми бачимо, як нестримна жага до перемоги єднає людей та надихає на реалізацію різноманітних проєктів. Отож пам’ятаймо, що лише в єдності наша сила і ми обов’язково здобудемо нашу спільну перемогу над ворогом», – наголошують організатори події.

Світлини: Олега Вівчарика та Студентського уряду Більше фото