Святий Миколай з Верхньої Австрії приніс подарунки дітям зі Львова

Понад 10 000 пакунків з іграшками та цукерками приготували діти з федеральної землі Верхня Австрія до Різдва і свята Миколая дітям з Україні та Румунії. Цю благодійну акцію підтримали багато австрійських шкіл.

Близько 35 мікроавтобусів та автомобілів днями прибули в Україну. Організаційну роботу й транспортування взяла на себе гуманітарна організація «Один світ – допомога землякам з Верхньої Австрії». Понад 80 активістів, серед них – водії і помічники, які супроводжували вантаж, вручили подарунки українським дітям.

Більшу частину пакунків з іграшками та цукерками волонтери організації «Один світ – допомога землякам з Верхньої Австрії» привезли в навчальні заклади Закарпаття та Львівщини. Зокрема, 350 пакетів роздали в школах і дитячих садках м. Львова.

Цю ініціативу підтримали також керівник Австрійської служби академічних обмінів Андреас Венінгер і керівник центру обслуговування клієнтів «Австрійських авіаліній» Маркус Лєнк, який особисто долучився до благодійної акції і завітав до львівських діток в образі св. Миколая.

Відтак, цьогоріч австрійські подарунки отримали вихованці інтернату для дітей із вадами слуху (вул. Личаківська 35), інтернату для душевнохворих дітей (вул. Лисенка, 53), школи-інтернату «Довіра» для дітей та молоді з важкими порушеннями мови (вул. Короленка, 1), німецькомовного ДНЗ, що знаходиться на території монастиря редемпористів (вул. Івана Франка 56).