Технології штучного інтелекту: нові тренди в освіті та IT-індустрії

🌐 Як штучний інтелект блискавично увійшов в наше життя та невпинно продовжує змінювати світ, коли донедавна прогноз погоди, виголошений програмою з третьої спроби, був чимось неймовірним?

Запрошуємо Вас взяти участь у панельній дискусії на тему: “Технології штучного інтелекту: нові тренди в освіті та IT-індустрії” — де у форматі круглого столу не лише дізнаємося про новинки з “ери ШІ”, але й визначимо пріоритетні напрямки для його розвитку в стінах нашого Університету.

Також, у рамках події буде відзначено 60-річчя кафедри системного проектування факультету електроніки та комп’ютерних технологій, одним з пріоритетних напрямів наукової діяльності якої є застосування технологій штучного інтелекту у практичних цілях.

📆 16 жовтня об 11:30
📍 вул. Драгоманова 50, ауд. 301
🔗 Мерщій заповнюйте форму реєстрації за покликанням, адже кількість місць обмежена.