Телеведучий Єгор Гордєєв поспілкувався зі студентами факультету журналістики

Сьогодні, 15 березня 2023 року, відомий український телеведучий та продюсер Єгор Гордєєв зустрівся зі студентами факультету журналістики ЛНУ ім. Івана Франка. Понад 80 студентів зібралося, аби поспілкуватися з гостем, почути корисні поради та навчитися чогось нового.

У межах зустрічі поговорили про особливості роботи на телебаченні, побудову телесюжету та інфотеймент як різновид інформаційних програм на телебаченні. Захід модерувала в.о. завідувачки кафедри радіомовлення і телебачення Парасковія Дворянин.

Гостя привітали проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар, заступниця декана факультету журналістики Наталія Шайда, а також студенти та викладачі факультету.

«Такі зустрічі дуже цінні для нашого факультету і всього Університету. Спасибі Вам, Єгоре, що знайшли час і можливість поспілкуватися з нашими студентами. Щиро вірю, що обов’язково проведемо таку зустріч для студентів інших факультетів», – зауважив Володимир Качмар.

Зустріч відбулася у форматі тренінгу. Студенти мали можливість представити по три теми сюжетів для ранкового ефіру, подискутувати щодо актуальності та висвітлення тем в ефірі. Найкращі ідеї імпровізовано записали на телестудії Franko-TV.

Окрім цього, Єгор Гордєєв зауважив можливість влаштування найкращих студентів на практику у програму «Сніданок з 1+1»,  наголосивши, що варто не боятися і багато працювати, аби досягти своєї мети.

Світлини: факультету журналістики Більше фото