Триває освітня ініціатива для дітей ВПО «Безпечний табір»

18 липня 2023 року розпочався четвертий заїзд літнього табору «Безпечний табір» для дітей з числа внутрішньо переміщених осіб. Заїзд стартував традиційно з Львівського національного університету імені Івана Франка.

В межах ініціативи юні учасники ознайомилися з головним корпусом ЛНУ ім. Івана Франка, де прослухали екскурсію у Музеї історії Університету. Зокрема, директор Музею Юрій Гудима розповів дітям про цікаві факти з минулого та сучасності Львівського університету.

Опісля учасники табору навідались у Львівський будинок вчених, де їх також чекала цікава екскурсія. День завершився відвідинами Зоологічного музею Університету, який є одним із найдавніших університетських музеїв України та Європи.

Нагадаємо, освітню ініціативу «Безпечний табір» реалізовують Центр соціального розвитку та громадських ініціатив Львівського університету спільно з Прихистком для людей, які постраждали від війни, «Safe Place». Благодійний проєкт триває упродовж усього літа – передбачено шість заїздів, які відбуваються з червня по серпень. Метою проєкту є організація безпечних канікул для діток ВПО і наповнення їхнього дозвілля цікавими подіями. Осердям табору є культурно-наукова мандрівка Львовом, що дає змогу дітям поринути у загадкову атмосферу  Львова, пізнати секрети природи і почати свій шлях наукового пізнання. Тривалість заїзду становить 10 днів.

Світлини: Марії Твардовської Більше фото