Цікаві тренінги у рамках події День кар’єри ЄС

У рамках події День кар’єри ЄС, що буде відбуватися у Львівському університеті з 18 по 20 жовтня для студентів та усіх зацікавлених організатори також підготували цікаві тренінги за участю компетентних спікерів.

Тренінг  Якісна комунікація & лайфхаки ефективного спілкування”

Спікер – Оксана Оприско (Senior HR BP, GlobalLogik)

18.10.22 р., початок о 17.00

Тренінг “Спіральне лідерство”

Спікер – Димитрій Саюк (бізнес-тренер управлінського складу компанії Подорожник)

19.10.22 р., початок о 10.30

Тренінг “Що робити, якщо тобі в 20 не вистачає 30-річного досвіду?”

Спікер – Наталія Кундеревич (Тренінг Менеджер у Sigma Software)

19.10.22 р., початок о 17.00

Тренінг “Скільки ви коштуєте”

Спікер – Світлана Незабитовська – Практичний психолог психологічної служби ЛНУ ім. І. Франка.

20.10.22 р., початок о 14.00

Трансляція усіх тренінгів буде відбуватися на Фейсбук сторінці Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом:

Реєстрація.

Усі зареєстровані учасники події, які долучилися та брали участь у тренінгах мають можливість отримати сертифікат. Інформацію про спікерів, що будуть проводити тренінги та загальний опис тренінгів можна знайти на Фейсбук події День кар’єри ЄС.

Детальнішу програму Дня кар’єри ЄС можна переглянути на сайті відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом Центру маркетингу та розвитку.

Нагадуємо, що День кар’єри ЄС — це подія, що реалізується у рамках проєкту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні» за підтримки Представництва ЄС в Україні. Співорганізаторами події також є Інформаційний центр ЄС та Відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом Центру маркетингу та розвитку ЛНУ ім. І. Франка підготували цікаві тренінги