Цьогоріч Університет випустив понад 4 тисячі бакалаврів

Вже традиційно липень у Львівському університеті – це час особливо зворушливої атмосфери мантій, квітів і конфедераток, які вилітають з рук молодих, але впевнених у собі випускників. Саме урочисті вручення дипломів стають своєрідним підведенням підсумків одного з найкращих періодів у житті – студентського. І завдяки нашим Захисникам і Захисницям студенти Львівського національного університету імені Івана Франка змогли отримати свої дипломи про освіту в атмосфері радості і невимовної вдячності Збройним Силам України.

Цьогоріч випускниками бакалаврату стали 4115 студентів. Серед найчисельніших за кількістю випускників у 2024 році – спеціальності «Філологія» (за спеціалізаціями) – 598 випускників, «Право» – 402, «Комп’ютерні науки» – 182.

Випускник геологічного факультету Дмитро Тарасов навчався за спеціальністю «103 Науки про Землю». Дмитро ділиться, що навчання на геологічному факультеті було для нього надзвичайно цікавим та корисним досвідом. «Факультет пропонує глибокі знання з різних галузей геології – від мінералогії до геофізики. Особливо вразили мене польові практики, де ми мали можливість застосувати теоретичні знання, досліджуючи геологічну будову Карпат та Західного регіону в цілому, – зазначає випускник. – Викладачі факультету справді знають свою справу, тож вони не лише передають знання і досвід, але й втілюють дух факультету — дух дружності, коли кожен викладач працює для кожного студента, не раз підштовхуючи розкривати науково-дослідницький потенціал на всеукраїнських та навіть міжнародних наукових конференціях. Я вдячний за ці роки навчання, які підготували мене до професійної діяльності в галузі геології та заклали міцний фундамент для подальшого розвитку в цій науці».

Серед цьогорічних бакалаврів – випускниця факультету журналістики Марічка Твардовська, яка навчалася за спеціальністю «061 Журналістика». «За чотири роки мого навчання, два з яких були майже повністю дистанційними, факультет журналістики навчив мене мислити стратегічно і водночас творчо. Адже цей спраглий процес «творення» (і креативних текстів, і мультимедійного контенту, і списаних зошитів із конспектами) дозволив тепер відчувати себе впевнено з диктофоном, записником та фотоапаратом у руках. А десятки прочитаних книг, як фахових, так і художніх, за рекомендаціями найкращих викладачів стали частиною того унікального процесу пізнання, яким ти керуєш повністю самостійно, проте із впевненістю у щирій підтримці з боку викладачів-наставників. Та головне, що подарував мені факультет журналістики, – це неймовірно щирих і добрих людей, які мотивують та надихають. Окрема вдячність, звісно, кафедрі зарубіжної преси, яка назавжди залишила у серці пристрасть до глибокого пізнання світу і розвитку власного світогляду, а у свідомості – стійкі переконання та ціннісні орієнтири», – ділиться випускниця.

Враженнями від навчання у Львівському університеті ділиться й випускниця факультету іноземних мов Марія Тацинець, яка впродовж чотирьох років вивчала англійську філологію: «Львівський університет став домівкою для моїх поривань, де не тільки можна осягнути глибини свого фаху за підтримки викладачів, які надихають любовʼю до своєї справи, але й збагатитися багатогранно у контексті мʼяких навичок та досвіду на університетському, всеукраїнському та міжнародному рівнях. Моя щира подяка усім, хто зробив цей Університет рідним моєму серцю за ці чотири роки, усім моїм університетським друзям, й зокрема Профкому студентів, де я навчилася не тільки здобувати можливості, але й створювати їх».

Додамо також, що впродовж червня-липня у Львівському національному університеті імені Івана Франка традиційно відбувалися й урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам освітньо-наукової магістратури. Цьогоріч диплом освітньо-наукового магістра отримав 71 випускник, серед яких представники економічного, фізичного, хімічного факультетів та факультету прикладної математики та інформатики.

Цьогорічна випускниця освітньо-наукової магістратури фізичного факультету Катерина Старушенко ділиться: «За спиною майже 6 років наполегливої праці, відкриттів і нових знань. Я вдячна своїм викладачам та Львівському національному університету імені Івана Франка за передачу безцінного досвіду і натхнення. Переконана, що отримані знання допоможуть мені досягти нових вершин і зробити свій внесок у розвиток науки. Закінчивши цей етап свого наукового шляху, відчуваю себе частинкою величезної космічної симфонії. Кожен вивчений закон, кожна розгадана таємниця Всесвіту – це нота, що додає мелодії мого життя глибини і краси. Фізика та астрофізика – це мистецтво розкриття найтонших ниток, якими пов’язаний наш світ, а я мала честь бути співавтором цієї грандіозної композиції».

Щиро вітаємо усіх цьогорічних випускників з успішним завершенням навчання! Нехай попереду будуть лише перемоги!

Світлини: Олега Вівчарика, Ярини Пришляк, Олега Лядика та факультетів Більше фото