У Львівському університеті триває набір на ФранкоCamp 2024

Кожен із нас, навчаючись у школі, хотів відчути, як воно бути студентом, як це відвідувати лекції та брати участь у студентських заходах, як це готуватися до занять в університетській бібліотеці чи обідати в парку поруч із головним корпусом… Саме тому ЛНУ ім. І. Франка вже вдруге організовує ФранкоCAMP – профорієнтаційний табір для учнів 8-10 класів. Після дводенної інтенсивної програми учасники отримають звання “Амбасадора Львівського університету” та допомагатимуть упродовж року знайомити з університетом учнів своєї школи (екскурсії, профорієнтаційні зустрічі тощо).

Очікуємо, що цього року участь у проєкті візьме близько 60 учнів. У програмі своєрідна посвята у студенти, робота у групах за обраним напрямком (гуманітарний, природничий, технічний, соціальний чи економічно-правовий); екскурсії в університетські музеї, зокрема Музеї історії Університету, Інститут Франкознавства, Наукову бібліотеку та Ботанічний сад. Окремо також виділено час для знайомства з діяльністю Профкому студентів, Студентського уряду, Наукового парку “Інновації та підприємництво”, Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих учених. У перервах ми пограємо цікаві ігри та матимемо смачні перекуси.

До участі запрошуються учні 8-10 класів, які готові упродовж року гідно нести звання амбасадора та знайомити своїх однокласників та шкільних друзів із Львівським університетом.

Коли? 8 – 9 серпня 2024 року

Де? У ЛНУ ім. І. Франка (вул. Університетська, 1)

Реєстраційна форма: https://forms.gle/MTNtYevbBm8CiVfK9

Переконані, що завдяки цьому заходу учні зможуть розширити своє уявлення про Університет, а також дізнатися чимало нового про освітні програми. Згодом вони зможуть ділитися цією інформацією серед однолітків у своїх навчальних закладів.