У Львівському університеті триває вступна кампанія

Вступна кампанія у Львівському національному університеті імені Івана Франка у самому розпалі. Цими днями вступники, які отримали рекомендації для зарахування на навчання за державним замовлення, підтверджують вибір місця навчання. Нагадуємо, що виконати вимоги до зарахування вони повинні до 18:00 год. 8 серпня.

Підставою для зарахування особи на навчання до Львівського університету є:

• підтвердження вибору місця навчання в особистому електронному кабінеті вступника за обраною заявою шляхом накладання кваліфікованого електронного підпису або завантаження сканкопії власноруч підписаної заяви.
  • укладення договору про навчання в Університеті та договору про надання платної освітньої послуги (у випадку навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб), з обов’язковим поданням документів, перелік яких доступний за посиланням.

Інформацію щодо отримання рекомендації на бюджет можна перевірити в електронному кабінеті вступника. Якщо отримано рекомендацію на бюджет, напроти однієї з поданих заяв має з’явитися статус «Рекомендовано (бюджет)». Якщо вступник не отримав рекомендацію на бюджет, заяви автоматично беруть участь у конкурсі на контракт і мають статус «Допущено». Рекомендації до зарахування на контракт з’являться в електронному кабінеті з 9 серпня. Виконання вимог до зарахування для вступників, які рекомендовані до зарахування на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб здійснюватиметься до 17:00 год. 13 серпня.

Нагадаємо, що цьогоріч Львівський національний університет імені Івана Франка став лідером за кількістю заяв від вступників на бакалаврат. До університету вступники подали 32411 заяв.