Конкурс студентського резюме CV AWARDS 2024

У Львівському університеті стартує конкурс студентського резюме CV AWARDS 2024, який проводиться в рамках Форуму кар’єри (9-11 квітня).

Якщо ти на старті своєї кар’єри, але маєш сумніви, чи правильний вибір ти робиш, тоді не сумнівайся, що участь в CV awards 2024 допоможе успішно сприяти твоєму професійному зростанню📈

Чому варто приєднатись?

🎯Це чудова можливість для студентів навчитись писати резюме, яке позитивно оцінить кожен роботодавець
🎯 Це можливість об’єктивно оцінити свої вміння та прокачати потрібні скіли
🎯 Це можливість познайомитись та потрапити на співбесіду з омріяною компанією
🎯Це цінний досвід, який стане в пригоді на всі випадки життя

Як буде відбуватися?

12 березня о 16 на фейсбук-сторінці Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом відбудеться пряма трансляція тренінгу від Катерини Жученя, менеджерки освітньо-соціальних проєктів у сфері працевлаштування та професійного розвитку, керівниці проєктного відділу платформи з розвитку кар’єри Happy Monday. Спікерка поділиться секретами як написати таке CV, щоб тебе не лише запросили на співбесіду, але й запропонували роботу. Ти дізнаєшся про те, як правильно подавати та структурувати інформацію про себе, свій досвід, а також що потрібно вказувати, якщо це твоє перше резюме.

Після перегляду тренінгу, який буде доступний у записі, до 28 березня ти матимеш час написати та надіслати нам своє CV на запропоновані вакансії компаніями-учасниками Форуму кар’єри.
З 28 березня по 5 квітня твоє резюме будуть переглядати представники компанії і визначатимуть переможців. Переможців буде оголошено під час онлайн-частини Ярмарку вакансій, який відбуватиметься 10 квітня. У якості призу буде можливість отримати запрошення на співбесіду або брендовану продукцію.

Отож, умови твоєї участі в конкурсі:
1. Зареєструватись на Форум кар’єри 2024.
2. Прослухати тренінг від Катерини Жученя, менеджерки освітньо-соціальних проєктів у сфері працевлаштування та професійного розвитку, керівниці проєктного відділу платформи з розвитку кар’єри Happy Monday, яка розповість про те, як створити круте й успішне резюме.
🔗Запис трансляції відбуватиметься на нашій Facebook сторінці.
3. Написати своє резюме на вакансії, запропоновані компаніями-учасниками Форуму кар’єри.
Перелік вакансій на нашій сторінці.
4. Готове резюме прикріпити у формі.
5. Чекати від нас повідомлення про перемогу😊

Детальніша інформація на нашому сайті.

Нагадуємо, що роботодавці чекатимуть на вас 9-11 квітня на Форум кар’єри.