У Львівському університеті відзначили День хіміка

23 травня 2024 року на хімічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбулися урочистості з нагоди святкування Дня хіміка. Відновили традицію представники Студентської ради, Профбюро та Наукового товариства факультету.

На початку події організатори наголосили на важливості пошанування полеглих Захисників та Захисниць України, котрі відважно боролися за незалежність нашої держави та завдяки яким є можливість навчатися та працювати у відносному спокої. Присутні вшанували героїв хвилиною мовчання.

До вітального слова запросили декана хімічного факультету Григорія Дмитріва, котрий привітав студентів, викладачів та науковців зі святом і висловив надію, що подія знову стане традиційною на хімічному факультеті.

«Починаючи з 2020 року традиція святкування Дня хіміка перервалася. Проте, я радий, що студенство відновлює подібні ініціативи та долучається до організації подій навіть у такі складні часи. Впродовж цих років першокурсники сподівалися на відновлення професійного свята і я вдячний студентському самоврядуванню нашого факультету, яке змогло згуртуватися та відновити День хіміка», – поділився Григорій Дмитрів.

Студенти-хіміки підготували мистецьку програму, яка захопила увагу гостей заходу та наповнила авдиторію усмішками і теплими емоціями. Факультетська молодь зуміла подарувати присутнім приємні миті та особливу атмосферу, головною ознакою якої є любов до обраного фаху.

Також приємною несподіванкою для всіх став виступ народного дівочого хору «Ліра», який привітав хіміків з професійним святом і побажав натхнення та сил для навчальної та наукової діяльності.

Приєднуємось до привітань та сподіваємося, що традиція відзначення Дня хіміка продовжуватиметься і надалі.

Світлини: Вероніки Пільгуй Більше фото