У Львівський університет завітав військовий оркестр 93 Окремої механізованої бригади «Холодний Яр»

29 лютого 2024 року у Львівський національний університет імені Івана Франка із концертом завітав військовий оркестр 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр», учасниками якого є українські воїни, котрі не лише дарують слухачам патріотичні пісні й енергійну музику, але й захищають державу в лавах Збройних Сил України.

На початку концерту, який відбувся в Актовій залі, гостей привітав проректор із науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар. Володимир Михайлович подякував учасникам за візит до Львівського університету і висловив сподівання, що «такі концерти військового оркестру 93-ої окремої механізованої бригади «Холодний Яр» стануть традиційними, гуртуватимуть молодь і надихатимуть усіх нас до боротьби».

Надалі учасники оркестру подарували слухачам драйвові музичні композиції та пісні, присвячені не лише Україні, але і безстрашним українським воїнам, які продовжують невтомно боротися і протистояти ворогу. Зокрема, музиканти присвятили декілька зворушливих пісень полеглим побратимам, які віддали свої життя у запеклих боях із російськими окупантами. У такі моменти усі слухачі підтримували виконавців стоячи, віддаючи шану загиблим Героям. Одну із ліричних композицій разом із оркестром виконала й студентка факультету журналістики Яна Буряк.

Також учасники військового оркестру «Холодний Яр» подарували слухачам чимало музичних творів, у яких бадьоро підтримали українців, оспівуючи нашу сміливість і мужність під час захисту Батьківщини, та засуджуючи  свавілля ворога.

На завершення музичного заходу проректор вручив учасникам військового оркестру 93 Окремої механізованої бригади «Холодний Яр» подяку від імені Ректора Львівського університету, члена-кореспондента НАН України, професора Володимира Мельника «за вагомий внесок у зміцнення морального духу студентів, аспірантів, викладачів і працівників Університету, підвищення рівня патріотизму та національної свідомості українського народу».

Світлини: Ярини Пришляк Більше фото