Відбулася студентська Спартакіада з шахів серед факультетів Університету «Грай для ЗСУ»

28 лютого 2024 року у Шаховому клубі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася студентська Спартакіада з шахів серед факультетів Університету «Грай для ЗСУ». У командних змаганнях взяли участь студенти 12-ти факультетів Львівського університету.

Учасників Спартакіади привітали Міжнародний гросмейстер Марта Літинська, майстер спорту України, старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту Святослав Попович завідувачка кафедри фізичного виховання та спорту Оксана Шукатка, голова Шахового клубу Михайло Онисько, а також голова Спортивного клубу Університету Андрій Манько, які побажали усім учасникам цікавої гри.

За результатами напруженої, однак цікавої і безкомпромісної боротьби, лідерами Спартакіади стали команди:

• економічного факультету (І місце);
  • факультету прикладної математики та інформатики (ІІ місце);
  • механіко-математичного факультету (ІІІ місце).

Вітаємо переможців змагань і бажаємо усім учасникам Спартакіади підкорення усіх спортивних вершин! Дякуємо Збройним Силам України за можливість проводити такі змагання і віримо у перемогу України!

Світлини: Олега Лядика Більше фото