В Університеті відбувся цикл зустрічей з представниками Третьої окремої штурмової бригади Збройних Сил України

Упродовж 30 квітня та 1 травня 2024 року відбувся цикл зустрічей студентів Університету з представниками Третьої окремої штурмової бригади Збройних Сил України та представниками молодіжної організації «Centuria». Зустрічі відбувалися на факультетах Львівського університету, а також в Актовій залі головного корпусу, де зібралося найбільше зацікавлених у спілкуванні з гостями студентів.

Під час зустрічей студенти дізналися про особливості підрозділу. Бійці розповіли про те, що Третя окрема штурмова бригада була сформована у перші дні повномасштабного вторгнення, а її засновником є перший командир полку «Азов» Андрій Білецький. За словами бійців, підрозділ сформований на тих же принципах, на яких стоїть легендарний «Азов» та весь Азовський рух.

Окрім того, представники 3-ї ОШБр та організації «Centuria» поділилися інформацією про кампанію вишколів з цивільної оборони, які має можливість пройти кожен, хто виявив бажання протестувати себе та здобути нові знання, які згодом можуть бути корисні як для цивільного, так і для військового життя.

Завершилися зустрічі жвавим спілкуванням та запитаннями від студентів, які цікавилися різноманітними аспектами діяльності підрозділу.  До того ж усі охочі змогли отримати плакат з автографами бійців та зробити пам’ятне фото.

Світлини: Юлії Гриценко, Олега Вівчарика та Катерини Старушенко Більше фото