У середу, 06.03 Олексій Даців прочитає лекцію у Франковому Університеті.

У середу, 06.03 Олексій Даців прочитає лекцію у Франковому Університеті. Олексій має більш ніж 15-річний досвід у здійсненні продаж та розвитку бізнесу. Його обов’язки включають: створення стратегії розвитку бізнесу, освоєння нових ринків, управління всіма аспектами продаж та залучення нових клієнтів. Вважає, що студентські роки мають бути активними, тому був членом вченої ради та головою профбюро факультету прикладної математики та інформатики; головою оргкомітету чемпіонату з міні-футболу факультету та заступником голови профбюро студентів Університету. Одразу після завершення навчання в університеті обійняв посаду генерального директора у компаніях “Авто-Драйв” та “Трансфер-Авто”, розвинувши бізнес з нуля до 22-ох представництв в Україні по моделі франчайзингу. До створення спільно з партнерами власної компанії, Олексій 10 років працював в групі компаній SoftServe: – SoftServe Business Systems, Head of Business Development, – SoftServe Smart Solutions, Chief Business Development Officer. Під час лекції «Стартап в епоху 4-ої індустріальної революції» Олекчій розкаже про історію створення компанії з глобальними амбіціями. Від керівника з 15-річним досвідом управління та розвитку бізнесу, Ви зможете почути про: – практичний досвід – отримаєте відповіді на питання як створити свою компанію – дізнаєтеся які тренди зараз в бізнесі і як технології можуть покращити процеси в бізнесі. В рамках зустрічі Олексій представить сюрприз-пропозицію для учасників.