У Шаховому клубі Львівського університету відбувся турнір серед шахістів Самбірщини

15 червня 2024 року у Шаховому клубі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся чемпіонат Самбірського району Львівської області з шахів серед шкільної молоді (до 18 років) та дорослих, присвячений 100-річчю перемоги українського шахіста Степана Попеля у чемпіонаті Львівського університету 1924 року. Організаторами змагань став Шаховий клуб ЛНУ імені Івана Франка та Львівська обласна шахова федерація.

У турнірі взяли участь 4 команди юних гравців «Самбір-1», «Самбір-2», «Турка» та «Кульчиці», а також команда «Рудки», в склад якої увійшли дорослі шахісти. Кожна шахова збірна визначила свого капітана та тренера-представника. Турнір тривав за коловою системою, з контролем часу 20 хв + 10 сек на кожен хід починаючи з першого ходу.

Тож за результатами чесного і безкомпромісного шахового протистояння, судді чемпіонату визначили команди переможців за найбільшою сумою набраних очок. Відтак призерами стали команди «Рудки», «Самбір-2», «Самбір-1». Також було нагороджено найкращих учасників за індивідуальними показниками, якими стали двоє шахістів із команди «Турка». Учасників турніру нагородили грамотами за участь, а переможців  ̶ командним кубком та відповідними грамотами.

Окрім того, на турнірі були представники багатьох громадських організацій, зокрема, Товариства бойків, Шляхетського товариства, ГО Самбірщини та Львівської обласної шахової федерації. Також на відкриття чемпіонату завітали відомий спортивний журналіст Львова Іван Яремко та племінник Степана Попеля  ̶ викладач Львівського університету Олександр Попель.

Світлини: Олега Лядика Більше фото