Учасниками Квесту першокурсника стали майже дві тисячі студентів

8 вересня 2023 року відбувся останній день «Квесту першокурсника» – масштабного проєкту, ініційованого Студентським урядом. Упродовж чотирьох днів помандрувати містом та Львівським університетом вдалося приблизно двом тисячам студентів. Квест охопив низку локацій, пов’язаних з Університетом: Наукову бібліотеку, Будинок вчених, лабораторії, музеї, унікальні зали та аудиторії тощо.

Щодня учасники квести мали нагоду зустрітися з Ректором Університету чи першим проректором та почути від них натхненні слова настанов і порад. А останній день квесту розпочався з урочистостей у Будинку вчених, де олова Студентського уряду Анжеліка Кульчицька, вітаючи першокурсників, побажала кожній молодій людині насолодитися заходом та впевнено ловити миті студентства, вірити в себе і творити важливі речі. «Сьогодні, в рамках нашої яскравої події, Ви матимете нагоду познайомитися з різними корпусами Університету і дізнатися більше про свою Alma Mater». Нехай у вашій пам’яті закарбується не лише цей день, а всі роки студентського життя. Бо це – прекрасний час», – підкреслила Анжеліка Кульчицька.

До студентства звернувся Ректор Університету Володимир Мельник. «Вірте в себе та не розвивайте власний потенціал. Виміряти велич людини можна аналізуючи, що вона творить – добро чи проблеми. Ставте собі гідні цілі і прагніть їх досягнути, змінюючи себе і світ навколо себе на краще. Використовуйте можливості, які вам дає Університет і зростайте кваліфікованими фахівцями своєї справи», – зазначив Ректор.

Традиційно учасників розподілили по командах, кожна з яких мала координатора – старшокурсника, який допомагав під час пошуку локацій. А вже на самих локаціях на студентів чекали цікаві інтерактиви, розповіді, завдання та запитання, спрямовані на пізнання історії Університету.

Урочисте завершення «Квесту першокурсника» відбулося в Будинку вчених, де переможців нагородили подарунками від партнерів заходу. Насамкінець Анжеліка Кульчицька розповіла про специфіку роботи Студентського уряду та побажала першокурсникам хапатись за всі можливості й насолоджуватись найкращими студентськими роками життя.

Дякуємо першокурсникам за зацікавленість до Університету, його історії та проєктів Студентського уряду. Кожен студент мріє про дні, насичені цікавими подіями. Сподіваємось, що квест став першим заходом, який подарував студентам незабутні емоції. Далі – більше та цікавіше!

Світлини: Ярини Пришляк Більше фото