Університет налагоджує співпрацю з Благодійним фондом «СУПЕРЛЮДИ»

9 липня 2024 року відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Благодійною організацією «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «СУПЕРЛЮДИ».

У зустрічі, присвяченій підписанню угоди, взяли участь Ректор Університету, академік НАН України, професор Володимир Мельник, медичний директор Superhumans Center Андрій Віленський, проректор з науково-педагогічної робота та соціальних питань і розвитку, професор Володимир Качмар та депутат Львівської обласної ради, завідувач кафедри обліку і аудиту, професор Юрій Раделицький.

Під час бесіди Андрій Віленський розповів про діяльність Центру, окреслив його основні завдання та функції. Йшлося, зокрема, про лікування і реабілітацію постраждалих від війни, які залежать від протезування внаслідок ампутації. Натомість Ректор Володимир Мельник зазначив, що така співпраця є особливо актуальною, оскільки реабілітація та оздоровлення військовослужбовців та ветеранів війни сьогодні є одним із пріоритетів для Університету.

Відповідно до Меморандуму сторони домовилися про співпрацю, спрямовану на покращення якості надання медичної допомоги пацієнтам, поліпшення їхнього здоров’я, а також сприяння в наданні послуг з протезування, догляду та реабілітації дорослих і дітей, які постраждали внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, в тому числі військовослужбовців.

Серед запланованих проєктів – проведення спільних заходів з профілактики, лікування та реабілітації людей з інвалідністю, ветеранів війни та членів їхніх сімей, осіб, які постраждали внаслідок війни та інших осіб, які потребують такої допомоги.

Світлини: Юлії Гриценко Більше фото