Університет налагоджує співпрацю з КНП «1 територіальне медичне об’єднання м. Львова»

31 січня 2024 року відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Львівським національним університетом імені Івана Франка і Комунальним некомерційним підприємством «Львівське територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги». Відповідну угоду підписали Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник та генеральний директор КНП «1 територіальне медичне об’єднання м. Львова» Олег Самчук.

У зустрічі також взяли участь проректор з наукової роботи, академік НАН України, професор Роман Гладишевський, проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку, професор Володимир Качмар і заступник директора КНП «1 територіальне медичне об’єднання м. Львова» з розвитку та залучення інвестицій Володимир Федоров.

Згідно з Меморандумом, сторони співпрацюватимуть у сфері охорони здоров’я з метою організації заходів, конференцій тощо, метою яких є покращення якості надання медичної допомоги пацієнтам КНП «1 територіальне медичне об’єднання м. Львова», поліпшення їхнього здоров’я, а також сприяння в наданні послуг з протезування, догляду та реабілітації дорослих і дітей, що постраждали внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, в тому числі військовослужбовців. Метою співпраці є також проведення заходів з профілактики, лікування та реабілітації людей з інвалідністю, ветеранів війни та членів їхніх сімей, осіб, які постраждали внаслідок війни, інших соціально незахищених верств населення та інших осіб, які потребують такої допомоги.

Під час зустрічі Ректор Володимир Мельник зазначив, що співпраця між установами є особливо актуальною, адже реабілітація й оздоровлення військовослужбовців та ветеранів війни є одним із пріоритетів вже сьогодні, зокрема й для Університету. Натомість генеральний директор КНП «1 територіальне медичне об’єднання м. Львова» Олег Самчук наголосив на тому, що якісна медицина неможлива без науки і наукових досліджень, тож співпраця з Львівським університетом, як одним із провідних ЗВО України, дозволить покращити якість надання медичних послуг, які окреслені в Меморандумі.

Світлини: Юлії Гриценко Більше фото