Університет відвідали старшокласники КЗ ЛОР «Обласний науковий ліцей»

21 лютого 2024 року Львівський національний університет імені Івана Франка відвідали учні 10-11 класів Комунального закладу Львівської обласної ради «Обласний науковий ліцей», що у місті Дрогобич.

Зустріч розпочалась із підписання Угоди про співпрацю між установами. Відповідний договір підписали перший проректор Університету Андрій Гукалюк і директорка КЗ ЛОР «Обласний науковий ліцей» Ольга Заяць.

Звертаючись до старшокласників, Андрій Гукалюк зазначив, що Університет – це не лише добра освітньо-наукова база, а й можливість реалізувати свій потенціал у різноманітних сферах.

Надалі ліцеїсти ознайомилися із презентацією про Львівський університет, яку представив в.о. декана філологічного факультету Роман Крохмальний. У його виступі йшлося про структуру Університету, позиції ЛНУ ім. Івана Франка в українських та міжнародних рейтингах, наукові дослідження, міжнародну співпрацю, мистецькі і спортивні ініціативи, а також волонтерські проєкти спільноти Львівського університету. Разом з тим Роман Олексійович детальніше розповів учням про перспективи навчання на філологічному факультеті. Цікавою інформацією про факультет іноземних мов поділився його очільник Любомир Бораковський, а про історичний – заступниця декана з наукової і навчально-виховної роботи Наталія Білас.

Під час зустрічі заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Львівського університету Сава Шевчук ознайомив старшокласників з особливостями вступної кампанії, а керівник апарату Профкому студентів Денис Фещук презентував інформацію про важливі студентські ініціативи.

В межах візиту до Львівського університету ліцеїсти відвідали Музей історії Університету, де для них провів екскурсію директор Музею Юрій Гудима. Окрім того, учні побували в Інституті франкознавства ЛНУ ім. Івана Франка, де його директорка Наталія Тихолоз поділилася цікавою інформацією про життя і творчу діяльність Патрона Університету.

Світлини: Юлії Гриценко Більше фото