В Університеті обговорили актуальні питання лінгвістики, світової літератури та художнього перекладу

28 вересня 2023 року відбулася наукова конференція факультету іноземних мов Львівського університету «Актуальні питання лінгвістики, світової літератури та художнього перекладу». Захід відбувався у змішаному форматі.

Наукові доповіді учасників та учасниць були представлені в 7-ми секціях: англійської філології, англійського перекладу, німецької філології, німецького перекладу, світової літератури, французької та іспанської філології, методики викладання. Робота в секціях відбувалася дистанційно. Загалом на конференцію було подано 129 тез.

На пленарному засіданні з вітальним словом виступили в. о. декана факультету іноземних мов Любомир Бораковський, голова Вченої ради факультету Володимир Сулим, заступниця декана з наукової роботи Олеся Татаровська.

В рамках роботи конференції професор кафедри германської філології Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор філологічних наук Олександр Колесник прочитав лекцію на тему «Вербальне світомоделювання у міждисциплінарному вимірі».

Організатори щиро вдячні студентству, науковим керівникам і керівницям за їхній внесок у розвиток науки і з нетерпінням чекають на наступні конференції.