В Університеті відбувся турнір із великого тенісу

Упродовж 26-27 вересня 2023 року в навчально-спортивному комплексі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся турнір з великого тенісу, присвячений Дню Захисників та Захисниць України. Організаторами події виступили кафедра фізичного виховання та спорту і Профком студентів Університету.

У змаганнях, які відбувалися на кортах Львівського університету, взяли участь 12 хлопців і 9 дівчат. У перший день було зіграно групові зустрічі, на другий день турніру ‒ чвертьфінал, півфінал та фінал. Тенісні поєдинки проводились в одиночному розряді.

За результатами змагань, переможцем серед хлопців став студент факультету управління фінансами та бізнесу Назар Томків, натомість, першість серед дівчат виборола студентка факультету міжнародних відносин Марія Тютюник.

«Турнір із великого тенісу серед студентів, який ми присвятили Захисникам і Захисницям України, відбувся за планом, все минуло на високому рівні. Турнірні поєдинки були цікавими й динамічними, тривали до вечора, а відтак учасникам вдалося продемонструвати свої спортивні навички та визначитися із переможцями. Наступного разу змагання плануватимемо дещо в інший час, щоб створити спортсменам максимально сприятливі умови для гри. Студенти, безперечно, задоволені результатами гри і можливістю взяти участь у турнірі. А переможці отримали пам’ятні сертифікати і призи від наших спонсорів. Надалі плануємо частіше проводити такі тенісні поєдинки і надіємось на активнішу участь студентства», – зазначив організатор тенісного турніру, старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту Олег Лядик.

Щиро вітаємо переможців та дякуємо нашим Захисникам та Захисницям за можливість проведення такого турніру!

Світлини: Олега Лядика Більше фото