В Університеті обговорили проблеми страхового ринку в умовах глобалізації

У рамках проведення заходів, присвячених Дням науки-2016, упродовж 12-13 травня 2016 року на факультеті управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся Міжнародний науково-практичний семінар «Страховий ринок: сучасні виклики в умовах глобалізації», у якому взяли участь понад 100 учених, студентів та експертів галузі страхування з України, Литви, Білорусі, Польщі, Іспанії, Туреччини та США. Активними учасниками заходу також були страхові компанії ПрАТ СТ «Іллічівське», СГ «ТАС», СК «Провідна» та СК «ПЗУ Україна».

Семінар став уже доброю традицією і цьогоріч відбувся вчетверте. Організаторами заходу є кафедра фінансів суб’єктів господарювання факультету, а також Київський національний торгівельно-економічний університет, Державна вища технічно-економічна школа ім. Броніслава Маркевича в Ярославі, Жешівський університет, Університет прикладних наук м. Каунаса, Вільнюський університет та Заклад освіти «Білоруський державний економічний університет».

Під час пленарного засідання директор Південно-Західного регіонального управління ПрАТ СК «PZU «Україна» Аліна Бойчук представила доповідь «Філософія страхування», а представник Львівського управління ПрАТ СТ «Іллічівське» Ірини Скалкіна розповіла про результати співпраці факультету зі «Школою страхового агента».

Широке зацікавлення викликала доповідь доцента Київського національного торговельно-економічного університету Віктора Тринчука «Елементи сакрального мистецтва у фірмовому стилі страхових компаній», а також виступи іноземних гостей – Макса Мітчела «Система страхування в США» та Йоанни Войцеховської «Обов’язкове страхування в Польщі». Студент КНТЕУ Тарас Ковбасюк і студенти Львівського університету Богдан Беркацький та Олена Браточенко окреслили реалії страхування в Україні.

Серед основних проблем, які викликали обговорення на семінарі, були також питання інноваційних послуг страхових компаній) та ставлення молоді до страхування, на яких зосередили увагу доцент НУ «Львівська політехніка» Назар Добош і доцент факультету управління фінансами та бізнесу ЛНУ ім. Івана Франка Ольга Сич.

Під час семінару також відбулась інтелектуальна гра «Брейн-ринг зі страхування», у якому взяли участь п’ять команд: Київського національного університету, Львівського національного університету імені Івана Франка, Інституту післядипломної освіти й Інституту підприємництва НУ «Львівська Політехніка» та Католицького університету в Любліні. Команда факультету управління фінансами та бізнесу Львівського університету, до складу якої увійшли Олександр Беднарський, Марія Біляк, Володимир Войтович, Павло Іськевич, Микола Черепанин, виборола ІІ місце.

Світлини: Олександри Чури Більше фото