В Університеті провели навчання для ВПО, присвячене обліку та оподаткуванню господарської діяльності

Упродовж 6-20 листопада 2023 року в рамках спільного проєкту Львівського національного університету імені Івана Франка з благодійним фондом Марії Пінчук «За дітей» «Інтеграція ВПО в громаду» в Університеті відбувалися курси «Організація обліку та оподаткування господарської діяльності ФОП» для ВПО Львівської та Дніпропетровської областей.

Проєкт реалізували Центр соціального розвитку та громадських ініціатив спільно з Первинною профспілковою організацією працівників Університету, кафедрою облікових технологій та оподаткування, кафедрою соціальної педагогіки та соціальної роботи ЛНУ ім. Івана Франка та за підтримки Центру забезпечення якості освіти.

Тренеркою проєкту була професорка кафедри облікових технологій та оподаткування економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Оксана Кундря-Висоцька.

Під час активного й продуктивного навчання учасники проєкту працювали над важливими й актуальними темами, що стосувалися обліку та оподаткування господарської діяльності ФОП, вивчали спрощену систему оподаткування та ознайомилися з актуальними програмними продуктами в системі обліку, оподаткування та звітності для ФОП. В межах навчання його учасники також засвоїли матеріали щодо організації кадрового обліку, навчилися подавати звітність і самостійно заповнювати декларацію, а також на практичних кейсах розглядали облік оплати праці.

Сьогодні, 21 листопада, відбулося офіційне завершення проєкту. З успішним завершенням навчання учасників привітали керівниця Центру соціального розвитку та громадських ініціатив Ярина Танчак, проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар, голова Первинної профспілкової організації працівників Юліан Бек, голова Первинної профспілкової організації студентів Микола Спересенко.

За гарну співпрацю і продуктивну роботу упродовж цих двох тижнів учасникам подякувала також їхня наставниця – професорка Оксана Кундря-Висоцька, яка побажала усім не зупинятися на досягнутому й неодмінно реалізувати свій підприємницький потенціал.

Зустріч завершилась врученням сертифікатів і спільним фото.

Світлини: Юлії Гриценко Більше фото