Спільнота Університету вшановує памʼять Героїв Небесної Сотні

Цьогоріч українці відзначають десяту річницю від початку Революції Гідності. Сьогодні, 21 листопада 2023 року, у День Гідності та Свободи, представники академічної спільноти Львівського національного університету імені Івана Франка організували й взяли участь у заходах з нагоди вшанування Героїв Небесної Сотні.

Студенти, працівники, представники адміністрації та громадських організацій Університету спільно із місцевою владою взяли участь у спільній панахиді на полі почесних поховань №67 Личаківського кладовища.

Спільною молитвою та покладанням квітів до могил Героїв Небесної Сотні присутні віддали шану Героям, які 10 років тому віддали життя за наші Свободу і Гідність.

Крім того, на географічному факультеті університетська спільнота вшанувала пам’ять Героя Небесної Сотні студента географічного факультету Ігоря Костенка та інших студентів і випускників ЛНУ ім. Івана Франка, які своїм життєподвигом під час Революції Гідності змінили хід історії, назавжди закарбувавши в українському суспільстві ідеали Гідності та Свободи.

Пам’ять про Ігоря Костенка, Дмитра Чернявського, Богдана Сольчаника, Сергія Кемського, Володимира Жеребного, Сергія Дідича та інших Героїв Небесної Сотні назавжди закарбована в історії України…

Додамо, що ввечері університетська спільнота також візьме участь в акції «Майдан. 10 річниця початку Революції Гідності» біля пам’ятника Тарасові Шевченку.

Світлини: Юлії Гриценко та Олега Вівчарика Більше фото