В Університеті провели цикл тренінгів «Акредитація у запитаннях та відповідях»

Упродовж вересня 2023 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся цикл тренінгів для гарантів освітніх програм «Акредитація у запитаннях та відповідях». Відповідне навчання проводила керівниця Центру забезпечення якості освіти ЛНУ ім. Івана Франка Ірина Іваночко.

Під час тренінгів їх учасників ознайомили з нормативно-правовими засадами та методичними рекомендаціями стосовно усіх процедур акредитації. Зокрема, учасники розглянули актуальні питання акредитації, отримали рекомендації щодо заповнення відомостей самооцінювання, роботи гаранта в електронному кабінеті та проаналізували основні виклики, які постають перед групою забезпечення в процесі підготовки до зустрічі з експертною групою. Окрему увагу організатори приділили документальному підтвердженню звіту самооцінювання.