Кафедра туризму долучилася до заходів з нагоди 20-річчя підготовки фахівців з туризму у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського

Днями кафедра туризму географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка взяла участь у низці заходів, приурочених до 20-річчя підготовки фахівців з туризму у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського.

Тиждень розпочався на територій Стрілківської територіальної громади із проведення туристичного злету серед студентської молоді. Учасниками були команди із Львівського національного університету імені Івана Франка, Ужгородського національного університету, Львівського національного університету природокористування, Хмельницького національного університету та Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

До складу команди ЛНУ ім. Івана Франка входили студенти Олександр Климов, Віталій Цибак, Андрій Кузьмин, Єлизавета Кліценко, Наталія Жорова і тренери – доценти кафедри туризму Павло Романів та Андрій Манько. Команди перевіряли свої знання та навички у в’язанні вузлів, орієнтуванні на місцевості, пішохідному та велотуризмі, видах вогнищ, подоланні туристично-спортивної естафети та в конкурсі туристичної пісні.

У середу, 20 вересня, естафету від студентів перейняли учні шкіл територіальних громад Самбірського району. Для них було організовано фестиваль активного дозвілля. Після активного початку тижня у четвер, 21 вересня, в головному корпусі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського викладачі кафедри туризму ЛНУ ім. Івана Франка, зокрема, завідувачка кафедри туризму, професорка Марта Мальська, доценти Андрій Манько, Любомир Безручко, Павло Романів, асистент Юрій Жук і старший викладач Юрій Зінько, взяли активну участь в II-му Міжнародному науково-практичному семінарі «Альтернативний туризм». Учасниками семінару були науковці з Польщі, США, Австрії, Бразилії та України.

Успішно провівши семінар, організатори та запрошені гості відправилися у с. Стрілки, щоб вже у п’ятницю, 22 вересня, піднятися до найвищої дерев’яної вежі України, яка розташована на горі Діл (907 м), а також відвідати музей Кирила Осьмака. Насичений подіями тиждень закінчився біля Ватри Друзів.

Світлини: учасників заходів Більше фото