В Університеті розгорнули виставку «Весь Кафка»

27 вересня 2024 року за підтримки Ґете-Інституту в Україні в рамках щорічної конференції Асоціації українських германістів у Львівському університеті відбулося відкриття виставки «Весь Кафка (нім. Komplett Kafka)». Виставку, яку розгорнули біля Музею історії Університету, приурочили до 100-річчня від дня смерті класика німецькомовної літератури Франца Кафки.

В основі виставки – плакати з комікс-біографії художника Ніколаса Малера «Весь Кафка», на яких, як влучно зазначив у своєму коментарі модератор виставки, декан факультету іноземних мов Любомир Бораковський, майстерно поєднано цитати з творів автора, коментарі та власне графічні зображення. Такий формат дозволяє дещо по-новому глянути на творчість Кафки для знаних читачів, а чи захопити тих поціновувачів літератури, кому його тексти ще мало знані.

З вітальним словом до відвідувачів звернулись також проректор Львівського університету Володимир Качмар та представниця Ґете-Інституту і кураторка виставки Тетяна Павлова.

А для охочих зануритись у алегорично-абсурдний світ Кафки у прямому сенсі цього слова була організована й VR-інсталяція – емоцій не бракувало!

Виставка триватиме у фойє головного корпусу Університету до першого жовтня, тож щиро запрошуємо!

Детальніше про виставку та додаткові матеріали можна дізнатися за посиланням.