В Університеті стартувала студентська ініціатива «UniWeek»

23 жовтня 2023 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка стартував проєкт «UniWeek», який відбувається з ініціативи Студентського уряду Університету в межах програми UPSHIFT за підтримки ЮНІСЕФ та уряду Німеччини через німецький державний банк розвитку KfW. До проєкту долучилися близько 400 учнів з різних шкіл України.

«UniWeek» – це унікальний проєкт для учнів старших класів, який дозволить пізнати університетське життя зсередини, адже впродовж тижня школярі отримають можливість відвідати реальні пари, поспілкуватися зі студентами та викладачами, дізнатися про особливості навчання в Університеті та функціонування його структурних підрозділів.

Ініціатива вже вдруге стає чудовою можливістю для школярів відчути атмосферу вищої освіти, збагнути свої професійні інтереси та зробити свідомий вибір майбутньої спеціальності. Це своєрідний місток між шкільним та університетським життям, який допоможе молоді підготуватися до нового етапу освітнього шляху.

Перша зустріч з майбутніми абітурієнтами відбулася сьогодні в Актовій залі Університету. До учнівської молоді звернулася голова Студентського уряду Університету Анжеліка Кульчицька, яка розповіла учасникам про організаційні моменти та побажала натхненного тижня: «Упродовж п’яти днів Ви матимете змогу відвідати цікаві заходи та познайомитися з процесом навчанням на обраному факультеті. Візьміть для себе максимум корисної інформації, аби згодом зробити правильний вибір свого професійного шляху. Щиро бажаю усім насолодитися неповторною атмосферою студентства у Львівському університеті».

Також майбутніх абітурієнтів привітав Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник. «Наш Університет є класичним за своєю суттю, відкритим для суспільства та до співпраці з європейськими науково-освітніми установами. Ми працюємо над тим, аби наші освітні програми були сучасними та актуальними і прагнемо створити найкращі умови для того, аби молоді особи мали змогу розкрити тут свій потужний потенціал, здобули необхідні компетентності, ставили перед собою високі цілі та досягали успіху. Я радий вітати у Львівському університету таку велику кількість молодих людей, в чиїх руках – майбутнє нашої держави», – підкреслив Володимир Мельник та подякував команді Студентського уряду Університету за організацію важливого заходу.

Опісля урочистостей школярі вирушили знайомитися з діяльністю обраних факультетів ЛНУ ім. Івана Франка. Загалом «UniWeek» триватиме до 27 жовтня, щодня на учасників чекають не лише університетські пари, а й цікаві неформальні заходи та зустрічі.

Світлини: Олега Вівчарика та Станіслава Даниляка Більше фото