В Університеті стартував цикл зустрічей «Діалоги Перемоги»

20 вересня 2023 року в Університеті відбулася зустріч з лауреатом проєкту «Пісні війни» і «Пісні, народжені в АТО», сержантом, командиром відділення, учасником бойових дій з квітня 2014 року Максимом Перевʼязком, який і зараз продовжує захищати нашу державу. Саме з цього заходу в ЛНУ ім. Івана Франка стартує цикл зустрічей студентів зі Захисниками та Захисницями України «Діалоги Перемоги».

Розпочалась зустріч традиційно з хвилини мовчання, під час якої вшанували пам’ять усіх полеглих українських Героїв. Надалі до присутніх звернулися проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар та голова Первинної профспілкової організації студентів Університету Микола Спересенко.

Під час зустрічі студентська молодь мала можливість не лише поспілкуватися з воїном, а й послухати у його виконанні пісні під гітару та історії з військового життя. Разом з тим, під час зустрічі присутні долучилися до благодійного збору «Дякую Тобі, Захиснику», в рамках якого збирають кошти на придбання приладу нічного бачення для 3-ої окремої штурмової бригади «АЗОВ». Збір триває, тож усі, хто бажають підтримати благодійну ініціативу, можуть зробити це за посиланням.

Додамо, що захід організували Центр соціального розвитку та громадських ініціатив Львівського національного університету імені Івана Франка спільно з Первинною профспілковою організацією студентів Університету.

Світлини: Єлизавети Оленської Більше фото