Викладачі кафедри фізичного виховання та спорту – переможці Чемпіонату Європи з веслування на човнах «Дракон»

4-10 вересня 2023 року в місті Равенна (Італія) пройшов Чемпіонат Європи з веслування на човнах «Дракон» серед клубних команд. У змаганні взяли участь понад 3 тисячі спортсменів, а це – 74 команди у малих човнах (Д12) і 47 команд у стандартних човнах (Д 22).

В складі Львівської команди «Отаман» в малих човнах на дистанціях 2000, 500 та 200 м. брали участь викладачі кафедри фізичного виховання та спорту факультету педагогічної освіти: Араз Туваков, Любов Бенцак, Віра Мудра та Леся Горлова. В їхньому здобутку 7 медалей: 2 золоті, 1 срібна та 4 бронзові, які виборювались в надзвичайно запеклій боротьбі: переможців та призерів заїздів можна було визначити тільки завдяки фотофінішу.

Вітаємо викладачів Львівського університету із успішним виступом!

Висловлюємо велику вдячність Збройним силам України за можливість працювати, навчати і брати участь у змаганнях!