В Університеті стартував Тиждень психології

У час, коли в Україні триває повномасштабна війна, питання психології, як науки, та психологічної підтримки, як однієї з ключових галузей допомоги, є особливо актуальними. Зважаючи на це, 18 квітня 2023 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка розпочався Тиждень психології – цикл пізнавальних заходів, з допомогою яких усі охочі можуть більше дізнатися про психологію та питання, які вона охоплює. Організатор зустрічей – Психологічна служба Львівського університету.

Цикл зустрічей, присвячених знайомству з психологією, розпочався із артмайстерні «Мій внутрішній митець». Усі охочі студенти, аспіранти та працівники Університету долучилися до ініціативи, в рамках якої змогли дізнатися багато цікавого.

«Сьогодні ми уявляли себе в ролі рослини, тварини, прикраси, посудини та зброї. До кожної з тем малювали, творили, обговорювали базові потреби кожної людини, а також розмовляли про стосунки з іншими, про те, як ми вміємо відстоювати свої потреби та особистісні кордони, про внутрішнє наповнення, про те як проявляємо жіночу частку та наскільки цінними ми є для самих себе», – розповідає практична психологиня Психологічної служби Університету  Оксана Поліщук.

«Під час зустрічі учасники мали змогу оцінити кожну з перелічених тем, побачити, чи хочуть вони щось змінити, а також домовились, що зміни відбуватимуться поступово. Група гарно підтримувала одне одного та всі охоче ділилися власними переживаннями», – додає психологиня.

Завтра, 19 квітня, для студентів-психологів відбудеться гра «Kahoot» – захопливе дійство на гейміфікованій навчальній платформі, яке дозволить учасникам позмагатися у реальному часі, демонструючи знання і швидкість реакції.

Окрім того, 19 квітня усім зацікавленим студентам, аспірантам, викладачам та працівникам Університету пропонують відвідати кіноаналіз, упродовж якого відбудеться обговорення епізоду зі серіалу «Пацієнт» (2008). Під час перегляду фільму передбачено декілька його зупинок та обговорення поточної ситуації, де учасники висловлюватимуть свої гіпотези щодо психологічної проблематики, дискутуватимуть та рефлексуватимуть.

Одним із ключових заходів в рамках зазначеного циклу буде панельна дискусія «Університет: як далі?», що відбудеться 20 квітня 2023 року. Упродовж бесіди спікери та учасники заходу обговорять актуальні питання сьогодення, зокрема, щодо ролі академічної освіти у професійному становленні, отримання професійного досвіду, приватної практики, а також поспілкуються про те, як сформувати і зберегти професійну репутацію.

Завершиться Тиждень психології 21 квітня 2023 року пізнавальним заходом «Перша психологічна: допомога тренінг-інтенсив» для студентів Львівського національного університету імені Івана Франка.

Детальніше з розкладом проведення заходів у рамках Тижня психології можна ознайомитися за посиланням.

Запрошуємо усіх зацікавлених!

Світлини: Ярини Пришляк Більше фото