Президент України відзначив державною нагородою капітана Збройних сил України доцента Університету Сергія Кіпеня

Президент України Володимир Зеленський своїм Указом № 219/2023 відзначив медаллю «Захиснику Вітчизни» капітана Збройних сил України, кандидата філологічних наук, доцента кафедри іноземних мов для природничих факультетів факультету іноземних мов Сергія Кіпеня.

Державну нагороду України Сергій Васильович отримав «за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку».

Сергій Кіпень ще у лютому 2015 року долучився до мобілізованих українських воїнів.

Академічна спільнота Львівського університету щиро вітає Сергія Васильовича із заслуженою нагородою та з нетерпінням чекає після української Перемоги повернення в аудиторії рідного Університету.