В Університеті триває благодійна виставка творчих робіт студентів філософського факультету

1 травня 2023 року у Виставковій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося відкриття виставки художніх робіт студентів філософського факультету. Благодійна експозиція «Погляд» реалізована за сприяння адміністрації та профбюро студентів філософського факультету.

Виставка є збіркою моментів, закарбованих унікальністю кожного погляду/світогляду та думок, втілених за допомогою фарби, світла або ж затвору об’єктива. Як зазначають організатори – «тут зібрана щирість, потяг до краси та творча здібність нашого студентства».

Детальніше про виставку під час відкриття розповіли організаторки виставки, студентки другого курсу спеціальності «Культурологія» Мар’яна Абузова та Діна Ростоцька.

«Студенти філософського факультету завжди були відомі своїми мистецькими захопленнями і креативними поглядами на красу. Тому ми вирішили зібрати їхні твори разом і похизуватися перед університетською спільнотою нашими талантами. Всі роботи дуже різняться за жанрами та стилем, але їх усіх об’єднує те, що кожна демонструє погляд автора на те, що є важливим для нього. Ми віримо, що кожен знайде тут щось важливе і для себе», – підкреслила Мар’яна Абузова та висловила вдячність усім, хто долучився до створення виставки.

До присутніх звернулася заступниця декана філософського факультету з навчально-методичної та виховної роботи, ініціаторка та співорганізаторка виставки Тетяна Власевич. «Дякую кожному, хто сьогодні прийшов на відкриття нашої виставки, дякую усім організаторам, а особлива подяка – нашим авторам, без яких цієї виставки просто б не було. Роботи, які матиме змогу побачити кожен охочий, ще раз доводять, що наші студенти не лише розумні та ерудовані, але й дуже талановиті. Також висловлюю вдячність ЗСУ, які бережуть наш спокій і дають змогу працювати та творити», – зазначила Тетяна Власевич та додала, що під час виставки можна не лише оглянути роботи та ближче познайомитися з мистецькою ініціативою, але й придбати листівки або ж вподобаний твір, адже на завершення експозиції буде проведено благодійний аукціон.

Також організатори зазначили, що виставка є благодійною, а всі отримані кошти будуть спрямовані на рахунок волонтерського осередку «Дух до бою» задля допомоги ЗСУ.

Виставка «Погляд» триватиме до 15 травня. Відвідати її можна з 11:00 до 16:00 у Виставковій залі Університету (авд. 220), вул. Університетська, 1. Вартість входу – вільний донат.