В Університеті триває вступна кампанія

У Львівському національному університеті імені Івана Франка триває процедура виконання вимог до зарахування на навчання для осіб, які вступають на місця державного замовлення. Рекомендації на бюджетну форму навчання у Львівському університеті отримали 2580 вступників. Інформацію щодо отримання рекомендації на бюджет можна перевірити в електронному кабінеті вступника. Якщо отримано рекомендацію на бюджет, напроти однієї з поданих заяв має з’явитися статус «Рекомендовано (бюджет)». Виконати вимоги до зарахування на бюджет потрібно до 18:00 год. 8 серпня.

Разом з тим, якщо вступник не отримав рекомендацію на бюджет, заяви автоматично беруть участь у конкурсі на контракт і мають статус «Допущено». Виконання вимог до зарахування для вступників, які рекомендовані до зарахування на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб здійснюватиметься до 17:00 год. 13 серпня.

Адреси пунктів виконання вимог до зарахування на навчання до Львівського національного університету імені Івана Франка:

• біологічний факультет – вул. Грушевського, 4, ауд. 333;
  • географічний факультет – вул. Дорошенка, 41, ауд. 6;
  • геологічний факультет – вул. Грушевського 4, ауд. 242;
  • економічний факультет – пр. Свободи, 18, ауд. 205;
  • факультет електроніки та комп’ютерних технологій – вул. Драгоманова, 50, ауд.1, (210);
  • факультет журналістики – вул. Генерала Чупринки, 49, ауд. 106;
  • факультет іноземних мов – вул. Університетська, 1, ауд. 216;
  • історичний факультет – вул. Університетська, 1, ауд. 330 (вхід з вул. Костюшка, 9);
  • факультет культури і мистецтв – вул. Валова, 18, ауд. 1;
  • механіко-математичний факультет – вул. Університетська,1, ауд. 111;
  • факультет міжнародних відносин вул. Січових Стрільців, 19, ауд.009;
  • факультет педагогічної освіти – вул. Туган-Барановського, 7, ауд. 32;
  • факультет прикладної математики та інформатики – вул. Університетська, 1, ауд. 117;
  • факультет управління фінансами та бізнесу – вул. Коперника, 3 ауд. 302;
  • фізичний факультет – вул. Драгоманова, 19, ауд. 20;
  • філологічний факультет – вул. Університетська, 1, ауд. 232 (вхід з вул. Костюшка, 9);
  • філософський факультет – вул. Університетська, 1, ауд. 201;
  • хімічний факультет – вул. Кирила і Мефодія 6/8, ауд. 5;
  • юридичний факультет – вул. Січових Стрільців, 14, ауд. 214.

Більш детально про процедуру зарахування – за посиланням.

Світлини: Юлії Гриценко та Ярини Пришляк Більше фото