В Університеті відбулась Міжнародна конференція з електроніки та інформаційних технологій

Нещодавно на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій Львівського університету за підтримки ІЕЕЕ відбулася 13-та Міжнародна конференція з електроніки та інформаційних технологій (ELIT). Захід тривав упродовж трьох днів і відбувався в онлайн-форматі, зібравши учасників з різних країн світу.

Конференцію урочисто відкрив проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації ЛНУ ім. Івана Франка Віталій Кухарський. Він наголосив на важливості цієї події для подальшого розвитку сучасних технологій та спільного обміну знаннями в цій динамічній галузі, а також побажав всім продуктивних дискусій, неймовірних відкриттів та незабутніх спогадів від конференції.

Загалом конференція ELIT-2023 стала місцем зустрічі для вчених, дослідників та фахівців з усього світу, які поділилися своїми дослідженнями та інноваційними ідеями у сферах обчислювального інтелекту, електроніки, інформаційної безпеки, технологій Інтернету речей та багатьох інших. Також вона стала важливою платформою для розробок та обміну знаннями і продовжує сприяти подальшому розвитку галузі.